Czerwone usta

usta

Czy marzysz o krwistoczerwonych ustach jak u gwiazdy z Hollywood? Aktualny wybór przeróżnych szminek i pomadek umożliwia nam spełnić to marzenie. Aby efekt był imponujący, musicie być ostrożne z wyborem odcienia kosmetyku. Pewnie doskonale wiecie, że w palecie kolorów mamy odcienie ciepłe i chłodne. Ciepłe idealnie nadają się do osób z ciemniejszą i ciepłą karnacją. Głównie dla brunetek. Chłodne kolory pięknie podkreślają urodę blondynek, o jasnych, chłodnych oczach.

Czy czerwona pomadka stwarza wrażenie, że zęby są żółtsze?

To zależy jaki odcień czerwieni wybierzecie. Cieplejsze tony mogą ocieplać również kolor zębów. Nawet naturalnie białe zęby będą wyglądać nieładnie. Jeżeli więc nie masz wybielonego uśmiechu Hollywoodzkiej gwiazdy, to lepiej zdecyduj się na odcienie nieco chłodniejsze.

Lepsza pomadka klasyczna, czy płynna?

To już zależy od Twojego gustu. Jeżeli chcesz aby Twoje usta połyskiwały i były „soczyste”, to klasyczna pomadka w sztyfcie będzie doskonała. Jeżeli lubisz matowy, satynowy make-up, to kosmetyk płynny będzie w sam raz.

Jakąkolwiek pomadkę chcesz wybrać, koniecznie sprawdź opinię na temat jej trwałości. Wiele z pomadek – nawet tych droższych może się grudkować na ustach, albo wycierać od środka. Dlatego koniecznie zadbajcie o to, aby zawsze mieć piękne, równo pomalowane usta.